DatumDagTijdGroepTrainertoegang niet ledenreserveren
04-06-2020Donderdag17.30-19.30Wedstrijdgroep bovenbouwKarinneereserveren niet nodig.
04-06-2020Donderdag16.00-17.00Dans 5 tm 7 jaarMarlenejareserveren niet leden.
04-06-2020Donderdag17.00-18.00Dans 7 tm 10 jaarMarlenejareserveren niet leden.
04-06-2020Donderdag18.00-19.00Senioren gymMarlenejareserveren niet leden.
04-06-2020Donderdag19.00-21.00D-Joy dans vanaf 18 jaarMarlenejareserveren niet leden.
05-06-2020Vrijdag17.30-19.00InstapgroepChantal en Esmeeneereserveren niet nodig.
05-06-2020Vrijdag18.00-19.00Inhaalles recreanten 9 tm 12 jaar.Maartenjareserveren.
05-06-2020Vrijdag16.30-17.30Hip Hop 9 tm 14 jaarTessajareserveren niet leden.
05-06-2020Vrijdag17.30-19.00D One wedstrijdgroepTessaneereserveren niet leden
05-06-2020Vrijdag19.00-21.00D- Vine wedstrijdgroepTessaneereserveren niet leden
05-06-2020Zaterdag08.45-09.45Ouder Dreumes gymKimjareserveren niet leden
05-06-2020Zaterdag09.45-10.45Ouder Peuter gymKimjareserveren niet leden
05-06-2020Zaterdag10.45-11.30KleutergymEvi, Maartjejareserveren niet leden
05-06-2020Zaterdag11.45-12.30KleuterturnenEvi, Maartjejareserveren niet leden
05-06-2020Zaterdag09.00-10.30Wedstrijdgroep onderbouwJerneyneereserveren niet nodig
05-06-2020Zaterdag10.30-12.30Wedstrijdgroep bovenbouwJerneyneereserveren niet nodig
05-06-2020Zaterdag12.00-13.00Recreanten 6 tm 9 jaar ( trampolineles) Deze les mag ook gebruikt worden als inhaalles .Jaimyjareserveren.
08-06-2020Maandag08.30-09.30Jazz GymMarlenejareserveren niet leden.
08-06-2020Maandag16.45-17.45Peuter Kleuter gymKimjareserveren niet leden.
08-06-2020Maandag18.00-19.00Recreanten 6 tot 9 jaarRobin,jareserveren.
08-06-2020Maandag18.00-19.00Recreanten 9 tm 12 jaarJaimyjareserveren.
08-06-2020Maandag19.00-20.00Jazz GymMarlenejareserveren niet leden.
08-06-2020Maandag20.00-21.00HTGRAdiejareserveren niet leden.
09-06-2020Dinsdag10.00-11.00MBVOMarlenejareserveren niet leden.
09-06-2020Dinsdag17.00-18.00Recreanten 6 tot 9 jaarDenise, Cespajareserveren
09-06-2020Dinsdag18.00-19.00Recreanten 6 tot 9 jaarMaartenjareserveren
09-06-2020Dinsdag18.00-20.00PlusgroepDeniseneereserveren niet nodig.
09-06-2020Dinsdag19.00-20.00Recreanten 9 tm 12 jaarMaartenjareserveren
09-06-2020Dinsdag19.00-20.00Dans 13 tm 15 jaarKimjareserveren niet leden.
09-06-2020Dinsdag20.00-21.00AerobicWillekejareserveren niet leden.
10-06-2020Woensdag08.45-09.45Jazz GymMarlenejareserveren niet leden.
10-06-2020Woensdag10.00-11.00Jazz GymMarlenejareserveren niet leden.
10-06-2020Woensdag16.30-18.00Wedstrijdgroep onderbouwMoniqueneereserveren niet nodig
10-06-2020Woensdag17.00-18.00Recreanten 6 tot 9 jaarDenise, Willekejareserveren.
10-06-2020Woensdag18.00-19.00Recreanten 9 tm 12 jaarDenise,jareserveren.
10-06-2020Woensdag18.00-19.00Recreanten 13 tot 18 jaarMaartenjareserveren.
10-06-2020Woensdag16.00-16.45Peuter Kleuter dans NeeritterMarlenejareserveren niet leden
10-06-2020Woensdag17.00-18.00Dans 7 tm 10 jaar NeeritterMarlenejareserveren niet leden
10-06-2020Woensdag18.00-19.00Dans 11 tm 14 jaar NeeritterMarlenejareserveren niet leden
10-06-2020Woensdag19.00-20.00Jazz Gym NeeritterMarlenejareserveren niet leden
10-06-2020Woensdag19.30-20.30SeniorengymJokejareserveren niet leden

Je naam

Je e-mail

Proefles

Dag/Tijd

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens door deze website.